Duben 2011


TVD » Synopsis » 1x01 Pilot

30. dubna 2011 v 18:22 | Domi Es^^ |  Synopsis - season 1
Čtyři měsíce po tragické dopravní nehodě, ve které zahynuli jejich rodiče, se sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) stále snaží vyrovnat se svým zármutkem a pokračovat dál ve svých životech. Elena byla vždy hvězdnou studentkou; krásná, populární a věnující se škole i přátelům. Ale teď si všimla, že se jen pokouší skrývat svůj smutek před světem. Když začne školní rok, Elena a její přátelé jsou uchváceni pohledným a záhadným novým studentem, Stefanem Salvatorem (Paul Wesley). Stefan a Elena jsou k sobě okamžitě přitahováni, ale Elena nemá tušení, že Stefan je ve skutečnosti sto padesát let starý upír, který se snaží žít mírumilovně po boku lidí, zatímco jeho bratr Damon (Ian Somerhalder) je ztělesněním upířího násilí a brutality. Nyní jsou tito dva upíří bratři - jeden dobrý, druhý zlý - ve válce o Eleninu duši a o duše jejích přátel, rodiny a všech obyvatel malého městečka Mystic Falls ve Virginii.

»Quotes

30. dubna 2011 v 17:04 | Domi Es^^

Graphic

30. dubna 2011 v 15:37 | Domi Es^^
0.1 Colorizations
»Vybarvené šedé obrázky

0.2 Avatars
»Avatary

0.3 PNG
»Obrázky s transparentním pozadí

0.4 Wallpapers
»Wallpapery

0.5 Blends
»Blendy

0.6 Other
»Ostatní grafika

0.7 Signatures
»Bannery

0.8 Retouch
»Úprava obličeje

0.9 Free layouts
»Volné vzhedy na blog

1.0 Layouts
»Vzhledy na blog

Gallery

30. dubna 2011 v 15:26 | Domi Es^^
»fotky profesionálních fotografů

»obrázky na plochu

»paparazzi photos

»fotky z akcí

»osobní fotky

»About TVD

30. dubna 2011 v 15:15 | Domi Es^^


Sedmnáctiletá Elena Gilbert(Nina Dobrev)a její patnáctiletý bratr Jeremy(Steven R. McQueen)se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny(Sara Canning), která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.

Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie(Katerina Graham)a Caroline(Candice Accola)i bývalý přítel Matt(Zach Roerig). Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki(Kayla Ewell)najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem(Michael Trevino).

Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore(Paul Wesley). Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.

Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon(Ian Somerhalder), jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...

Media

30. dubna 2011 v 15:09 | Domi Es^^
0.1 Videos
»Různé videa

»Videa vyrobené fanouškami

»Rozhovory

»Videa ze zákulisí, natočené herci z TVD

»Online & Download

30. dubna 2011 v 15:00 | Domi Es^^

»Synopsis

30. dubna 2011 v 14:56 | Domi Es^^

»Stills

30. dubna 2011 v 14:54 | Domi Es^^