Květen 2011

Objednej si lay :))

22. května 2011 v 13:35 | Domi Es^^ |  Order Lay
Chceš si ode mě objednat lay? :)
Stačí si přečíst podmínky a vyplnit "formulář" :D

Návštěvnost 0.3 ~ 9.5. 2011 - 15.5. 2011

21. května 2011 v 10:35 | Domi Es^^
Pondeli: 23
Utery: 10
Streda: 7
Ctvrtek: 16
Patek: 12
Sobota: 6
Nedele: 12
________________________
Celkem: 86
Děkuji :)Apology.. >.<

17. května 2011 v 15:11 | Domi Es^^ |  Diary
Áno, chtěla bych se omluvit, že sem tu od pátku nebyla. Měli jsme tu Slavnosti Květů (Pouť) a já sem se nějak nedostávala na notebook. Včera? Jasně, včera sem neměla na blog vůbec náladu, po tom co blog předvedl další "závadu" s obrázky. Chjo, proč to prostě nejde bez závad.. tohle už mě štve. Pořád jenom samý omluvy, že nepude to a to. Co takle nějaký bonusy za to, že to nešlo, hm?
Anyway.. začala sem číst knížky o.O to čumíte co? :D Já taky! Včera sem si sedla na lavičku a měla jsem půl hoďky do doby než přijede autobus. A tak jsem otevřela Upíří deníky - Probuzení. V sluchátkách mi písničky řvaly do uší jak nejvíc to šlo a pak už jsem se jen rozhlédla a kámoš pro mě šel, protože už tam stál autobus a vysvětlili mi, že se na mě pokoušeli dovol, bezvýznamě. A tak mi to málem ujelo. :D Dneska ve škole sem knížku dočetla a vrátila kámošce, teď mi na stole leží Souboj - druhý díl. Nevím, teď nebude moc času na knížky, ale doufám, že to nějak zvládnu, z prvního dílu mám skvělej pocit, sice je to uplně něco jinýho než v seriálu a musím přiznat, že seriál je podle mě o dost lepší, ale je to pěkné čtení. Souboj bych měla stihnout dočíst do čtvrtka páč ve čtvrtek mi kámoška pučí další díl. :D Taky sem uvažovala zaregistrovat se do knihovny. Už po třetí :D Vždycky mě vymazali jaksi z databáze, nejspíš to bude tím, že mají 100 denní lhůtu, když nepřijdeš 100 dní, tak delete! :D
Co plánuji dneska na blog? Chtěla bych si konečně zapsat a rozdělit všechny SB, jejich seznam mi leží na stole, ještě si vzpomínám na nedělní ráno, kdy jsem si to přepisovala. Také bych se jim chtěla moc omluvit, že jsem přes víkend nepřišla, z důvodu uvedeného výše. Pak taky plánuju přidat pár downů, onlinů a songů z TVD.
Finální díl? Bože! To bylo něco úžasnýho seděla sem u notebooku napnutá a slzy mi stejkaly, jedna za druhou.. Úf.. štvě mě ža další série bude až v září. Asi to nevydržim! :D A pak budu DEAD! :D
Tak já si teda pohnu "zadkem" a vrhnu se na dnešní plány ;)

Candice slaví narozeniny :))!

13. května 2011 v 6:30 | Domi Es^^ |  News & Other
Dnes má Candice Accola, naše sladká upírka Caroline Forbes, 24. narozeniny. Chtěla bych jí popřát všechno nejlepší :) a mnoho úspěšných rolí do života :)


TVD » Synopsis » 2x22 As I Lay Dying

12. května 2011 v 21:14 | Domi Es^^ |  Synopsis - season 2
POUTO MEZI BRATRY
- Zatímco se na náměstí v Mystic Falls promítá film "Jih proti Severu," Damonovy vzpomínky na Katherine z roku 1864 mu stále více připomínají Elenu v současnosti. Stefan musí zaplatit strašlivou osobní cenu za to, že se snaží předejít tragédii, a šerifka Forbesová učiní zásadní, smrtelně nebezpečnou chybu, když se snaží udržet všechny v bezpečí. Víc jak jeden život visí na vlásku v důsledku obětního rituálu, který se dobral děsivého konce.


TVD » Synopsis » 2x21 The Sun Also Rises

12. května 2011 v 21:06 | Domi Es^^ |  Synopsis - season 2
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ
- S přicházejícím úplňkem se Elena snaží připravit na cokoli, co Klaus chystá a Tyler čelí svojí druhé proměně. Navzdory nečekanému odvážnému činu, se děsivé události rychle vymknou kontrole. Nakonec, Damon přiznává pravdu Stefanovi o děsivém novém pokroku, kterému musejí čelit.